A birkózás közben megizzadnak és a test fogások közben sok mindent ragaszthatnak egymásra, ami nem mindig kívánatos. / gombák, ekcéma stb./ Így kihasználva a húsvéti kis szabadidőt neki láttunk.
Kétféle szappan készült. Egy lányos amibe tinédzser lévén rögtön adta magát a szárító himalája só, mellé ápolásnak gyógyszertári ricinus olaj valamint kecsketej. A színeket Ivett választotta ki és az illatot is. Így lett igazi lányos rózsaszín-lila,illata pedig ópium+ geránium+ zöld tea. A mintája felhős lett a kanál technikával, mert igen csak igyekezni kellett a puding sűrűsödése miatt. Szerintem szép.
Érdekes a képen ami szürke folt azaz életben gyönyörű pasztell lila. / rossz a fényképész azaz Én /
![]() |
| Ivett Himalája só szappanja |
A másik szappannál az alapok azonosa, de kapott még egy kis babér-, rozmaring-, és levendulaolajat, hogy illatra fiús legyen és a fertőtlenítő hatása is alapos. Az illatához került egy csöpp szegfűszeg és tea fa illóolaj is. Tökéletes pasi illat. A szín megint nem lett jó, az óhaj szerint kék-pirosnak kéne lennie / hisz az egyesületnek is ez a színe / , de a lúg megint megette a pirosat. Szerintem nem is lehet csak mesterséges szappan színezővel elérni. Ha valaki tud mást, kérem súgja meg.!!! Ha beválik a használat során, a következő adaghoz bizony beszerzem a pirosat. Így most nem mondom hogy szép, csak azt hogy jó szappan.
![]() |
| Kék birkózó szappan |
Hát ilyen. Fiús lett még a kinézete is. Majd meglátjuk beváltja-e a hozzá fűzött reményeket a használat során.
Tartalma : Ricinus-, napraforgó-, pálma-, kókuszolaj, kecsketej, himalája só


Nincsenek megjegyzések :
Megjegyzés küldése