Oldalak

2013. március 25., hétfő

Azt ígértem, ha elkészülök az elmaradásaimmal megmutatom őket. Hát az ing
hímzésével elkészültem. Amikor megígértem, hogy kihímzem a gallérját nem
is tudtam mire vállalkozom. Az ujjaim igen csak igénybe lettek véve. Per-
sze használhattam volna gyűszűt, mert a gallér igen keménynek bizonyult,
de hát én nem szeretem, inkább szenvedtem vele. Kényszerből a minta is
kicsit átalakult. Ebben a párom segítségemre volt. Én megrajzoltam az
elképzelésemet Ő meg helyeselt és új ötleteket adott.Végül is mindkettönk-
nek tetszett a végeredmény, és milyen szerencse Ádámnak is aki végül is
hordani fogja, ami nem elhanyagolandó tényező.Tehát a sok beszéd után
íme a kép a kész "műről".





Szerintem szép és mutatós lett. A másik jó abban, hogy kész lett az , hogy most már a szappanok jönnek. Nem is tudom melyik legyen az első...., hát persze, hogy az ami a pici uncsikámnak lesz, hiszen még legalább négy hetet
érnie is kell mielőtt a pancsizáshoz használatba veszik. És már megint
dicsekszem most a gyönyörű Mogyikáról egy képpel.




Mogyikám fürdik


Van nála szebb baba ? A világon nincs. Még jó, hogy nem is vagyok elfogult.

Tehát a feladat, száraz bőrre,babának különösen allergén mentes szappan
készítése.

2013. március 4., hétfő



Jézus Mária! Majdnem két hónap telt el. Ez van, néha be vagyunk "havazva" /emlékeztek még a hóra/ és van időnk mindenre, néha meg úgy besűrűsödik minden, hogy az ember csak kapkodja a fejét. Egy csomó dologgal el vagyok maradva. Az unokahúgom párjának hímeztem egy kalocsai inget,de mivel nagyon tetszett neki, így szeretne másikat is. Én meg persze, hogy megígértem, hogy meg csinálom.Hát még csak a megrajzolásig jutottam december óta.Csak dicsekvésből megmutatom őket.






Ez volt az első ing, a másik sötétkék alapon lesz.





Hiába imádom a szappanozást, azért más szépet is jó készíteni.Ha elkészülök vele azt is megmutatom nektek.
Ezen kívül elmaradtam a tervezett málna szappannal, és mivel már érzem a zsigereimben a tavaszt, most már egy igazi tavasz illat jár a fejemben, ami nem más mint az ibolya.Még egy hetem van hátra a vizsga időszakból és AKKOR.........
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...