Oldalak

2013. március 25., hétfő

Azt ígértem, ha elkészülök az elmaradásaimmal megmutatom őket. Hát az ing
hímzésével elkészültem. Amikor megígértem, hogy kihímzem a gallérját nem
is tudtam mire vállalkozom. Az ujjaim igen csak igénybe lettek véve. Per-
sze használhattam volna gyűszűt, mert a gallér igen keménynek bizonyult,
de hát én nem szeretem, inkább szenvedtem vele. Kényszerből a minta is
kicsit átalakult. Ebben a párom segítségemre volt. Én megrajzoltam az
elképzelésemet Ő meg helyeselt és új ötleteket adott.Végül is mindkettönk-
nek tetszett a végeredmény, és milyen szerencse Ádámnak is aki végül is
hordani fogja, ami nem elhanyagolandó tényező.Tehát a sok beszéd után
íme a kép a kész "műről".





Szerintem szép és mutatós lett. A másik jó abban, hogy kész lett az , hogy most már a szappanok jönnek. Nem is tudom melyik legyen az első...., hát persze, hogy az ami a pici uncsikámnak lesz, hiszen még legalább négy hetet
érnie is kell mielőtt a pancsizáshoz használatba veszik. És már megint
dicsekszem most a gyönyörű Mogyikáról egy képpel.




Mogyikám fürdik


Van nála szebb baba ? A világon nincs. Még jó, hogy nem is vagyok elfogult.

Tehát a feladat, száraz bőrre,babának különösen allergén mentes szappan
készítése.

Nincsenek megjegyzések :

Megjegyzés küldése

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...