Oldalak

2013. március 4., hétfő



Jézus Mária! Majdnem két hónap telt el. Ez van, néha be vagyunk "havazva" /emlékeztek még a hóra/ és van időnk mindenre, néha meg úgy besűrűsödik minden, hogy az ember csak kapkodja a fejét. Egy csomó dologgal el vagyok maradva. Az unokahúgom párjának hímeztem egy kalocsai inget,de mivel nagyon tetszett neki, így szeretne másikat is. Én meg persze, hogy megígértem, hogy meg csinálom.Hát még csak a megrajzolásig jutottam december óta.Csak dicsekvésből megmutatom őket.






Ez volt az első ing, a másik sötétkék alapon lesz.





Hiába imádom a szappanozást, azért más szépet is jó készíteni.Ha elkészülök vele azt is megmutatom nektek.
Ezen kívül elmaradtam a tervezett málna szappannal, és mivel már érzem a zsigereimben a tavaszt, most már egy igazi tavasz illat jár a fejemben, ami nem más mint az ibolya.Még egy hetem van hátra a vizsga időszakból és AKKOR.........

Nincsenek megjegyzések :

Megjegyzés küldése

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...