Oldalak

2013. május 9., csütörtök

 Ma csak keveset írok, mert nincs sok időm. Megkezdödőtt a vizsga időszak, de muszáj meg mutatnom a málna szappanomat kiöntés után. Nagyon szép lett. Kapott egy kis csillogást és nagyon finom málna illatot. Normál és száraz bőrre ajánlom. A részleteket kicsit később leírom. Mára csak ennyi remélem felvágás után is így fog tetszeni és az illata is megmarad.


Málna szappan formában

A málna szemeket a magam készítette szilikon formába öntöttem ki. A leírását az előző bejegyzések között megtalálhatjátok. 



Nincsenek megjegyzések :

Megjegyzés küldése

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...