Meg történt, felvágtam az új levendulás szappant. Hát... nem igazán ilyenre gondoltam. Az illata meleg levendula-citrusos míg a kinézete kicsit jeges hatású a számomra. Mivel azonban az összetétele igazán kiemelkedően jó ezért nem változtatok rajta. A képen látni, egy két lyukat ami abból adódik, hogy a citromlé hatására nagyon gyorsan sűrűsödött. Így nem tudtam önteni csak kanalazni a pudingot a formába. Tanúságnak viszont jó volt. Legközelebb egyszerűbb mintát tervezek neki.
![]() |
| Kivéve a formából |
![]() |
| levendulás-citromos |
Összefoglalva nem az amit elképzeltem, de egy szuper jó szappan. Többet nem írok róla mert a már szócséplés lenne.


Nincsenek megjegyzések :
Megjegyzés küldése