Oldalak

2012. december 25., kedd


Egy kis kitérő a szappanozás világából. Rengeteg oldalon láttam és olvastam
a fürdőbombákról. Így kedvet kaptam a készítéséhez.Nem beszélve a kipróbálás élvezetéről.
Nekem bejött.Egy kis lazulás a hideg kint lét után /hisz az állatoknak mindig
enni kell/nagyon is jól esik.Igyekeztem a színeivel,legalább egy kicsi nyarat idézni.Alapanyagai teljesen a szokásosak, szódabikarbóna, citromsav, tejpor, kókuszolaj.A színei nagyon szépek lettek.


A formázása már kicsit nehezebben ment, de végül megbirkóztam vele.
Készült gömb és szívecske formájú is.Hát döntsétek el milyenek lettek.

színes fürdőgolyók

Finom virágos illatot kaptak.Nagyon szépen pezseg a kádban, és az illata
lassan betöltötte a fürdőt.Igazi lazítási élmény.

Tartalmaz: citromsav,szódabikarbóna,zabliszt,tejpor,kókuszolaj,víz,
illat: rózsa,gyöngyvirág,geránium csak 1-1 csepp



Nincsenek megjegyzések :

Megjegyzés küldése

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...