Oldalak

2012. december 24., hétfő

Már régen nem tudtam foglalkozni sem az írással, sem a szappankészítéssel.
Munkám legnehezebb legmozgalmasabb időszaka az ünnepek előtti időszak,
ráadásul még iskolába is kezdtem szeptemberben,így még egy vizsga idő-
szak is a nyakamba szakadt.Azonban mint mindennek, a sűrű napoknak is
vége lett.Így hát egy pár szappanka készülhetett.
Először megint levendulásat készítettem, mert már csak 1 darabom volt.
A szappan összetételén nem változtattam mert nagyon bevált, csak a kül-
sején.A tetejére habszappanból készítettem díszt. Levendula virágnak
szántam, hát ha más nem a színe stimmel.Azért mutatós lett.

levendulás hab szappan

Felvágás után nem rossz, de volt már szebb./ vagy ez telhetetlenség /
hát íme:

Levendulás II.

A benne lévő levendulavirág kicsit megbarnult, ez látszik a képen is.
Hatása azért remélem ugyan olyan jó lesz. Azt mondtam nem változtattam
az összetételen, most jövök rá, hogy mégis, hiszen az elsőbe nem raktam
szárított levendula virágot mint most.

Tartalmaz: Oliva-,pálma-,kókusz-,repceolaj,cink-oxid,NaOH,szárított leven-
dulavirág
illata: levendula illóolaj

Nincsenek megjegyzések :

Megjegyzés küldése

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...