Fürdőbomba,fürdősó,szappan kell még valami.? Na talán egy kis für-
dőolaj. Na azt majd legközelebb. TEHÁT FÜRDŐSÓ.Tengeri illetve hi-
malája sót megszíneztem és illatosítottam, rétegezve kimondottan jól
néz ki.Fürdővízbe rakva jót tesz a bőrnek, Nem pattogzik utánna, és
nem gyullad be.Emlékszem mikor a tengerparton voltunk nyaralni, mi-
lyen szép volt a böröm.Hátha nem csak én emlékszem a sósvízre, hanem
a bőröm is.
![]() |
| Fürdősó ajándéknak csomagolva |
![]() |
| és még egy adag |
Tartalma: Tengerisó, himalájasó,illóolaj,szinező.


Nincsenek megjegyzések :
Megjegyzés küldése